Edward Buzun

Wiem, że często ludziom jest trudno w związkach. Bycie w parze jest pociągające i daje wiele szans na spełnienie potrzeb. Z drugiej strony budzi różne negatywne odczucia, które często mogą Cię przerastać. Dzieje się tak zwłaszcza, jeśli rodzice nie zapewnili odpowiedniego wzoru bycia w parze. To kwestia uczenia się. Można w czasie psychoterapii uczyć się nowych sposobów bycia w relacji.

Hanna Lisowska

Psychoterapia indywidualna to sposób na to, by pomóc sobie w rozumieniu tego, co się z Tobą dzieje. Według mnie najważniejsza jest ciekawość, jaką osoby zgłaszające się mają w sobie, by wspólnie badać to, co sprawia trudność. Jeśli nie rozumiesz swoich reakcji, myśli, zachowań, a chciałbyś, to już bardzo dużo. Chęć zrozumienia tego, kim się jest, daje szansę na zmianę. Zapraszam.

Sylwia Wieczorek

Psychoterapia jest podróżą w głąb siebie. To wspólna droga, podczas, której mogę Ci pomóc poznać i zrozumieć siebie. W bezpiecznych warunkach możesz doświadczyć ulgi od obciążających Cię uczuć, możesz odzyskać nadzieję na wyjście z trudności. Terapia pomogą w budowaniu bliższych relacji i w bardziej twórczym korzystaniu z własnych potencjałów.

Ewa Szczygielska

Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim drogą do zmiany, możliwością, by poradzić sobie ze stanem cierpienia, poczuciem impasu w związku, pracy, rozwoju osobistym. Przyglądanie się sobie, poznawanie swoich wzorców relacji, badanie znaczących doświadczeń życiowych i nadawanie im znaczenia dają możliwość modyfikacji niekorzystnych schematów emocjonalnych i tworzą przestrzeń dla innych życiowych wyborów.