O mnie

Psychoterapia

Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugą osobą w ważnym momencie Jej życia. W momencie, gdy może brakować sił, energii, ale gdy jest potrzeba oraz chęć do refleksji i rozmowy. Zapraszam dzieci, młodzież oraz dorosłych na psychoterapię indywidualną.

Wykształcenie

Jestem psychologiem, ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 2003 roku.

Szkolenie terapeutyczne

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie w ośrodku MABOR rekomendowane przez Polskie towarzystwo Psychologiczne (w 2009 r). Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie.

Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną. Szkolę się w zakresie diagnozy i pomocy terapeutycznej kierowanej zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych.

Jestem trenerem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jesienią 2020 roku zdałam egzamin specjalizacyjny (PES) z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam w dwóch specjalistycznych poradniach w Warszawie (Poradnia OPTA oraz Poradnia TOP), w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy MCNiR oraz w NZOZ Centrum Terapii Dialog. Specjalizuję się w indywidualnej psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuję również z osobami dorosłymi – prowadzę psychoterapię indywidualną. W zawodzie psychologa – psychoterapeuty pracuję od 2003 roku.

Ważną częścią mojego doświadczenia zawodowo było prowadzenie grup terapeutycznych dla dzieci, warsztatów dla rodziców oraz współpraca z organizacjami pozarządowymi (Stowarzyszenie OPTA, Stowarzyszenie Bliżej Dziecka, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę).

Odbyłam staż w Oddziale Dziennym III Kliniki oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii

Prowadzę również warsztaty dla psychologów pracujących z dziećmi i rodzicami.

Formy pomocy

Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych

Konsultacje wychowawcze

Lokalizacja

Mokotów: ul. Rakowiecka 41A

Teksty: