O mnie

Psychoterapia

Psychoterapię mogę porównać do wspólnej wyprawy w nieznane – schodzimy z utartego szlaku, by odkrywać nowe drogi, inne perspektywy na swoje życie, związki czy pracę. Nadając nowe znaczenie starym doświadczeniom otwieramy się na zmianę oraz świadome życie i wybory.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz doktorem nauk o zdrowiu. Swoją pracę doktorska obroniłam na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu psychologii klinicznej i jestem specjalistką psychologiem klinicznym dzieci i młodzieży.

 

Szkolenie terapeutyczne

Odbyłam czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Studium Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA w Warszawie. Obecnie uczestniczę w szkoleniu z psychoterapii psychoanalitycznej w Studium Psychoterapii Analitycznej.

Doświadczenie

Swoje pierwsze kroki w psychologii stawiałam jako wykładowca akademicki na wyższej uczelni Abo Akademi w Finlandii. Od 2009 roku zajmuję się pracą z pacjentami i ich rodzinami. Pracowałam jako psycholog kliniczny w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zaś od 2011 roku również jako psychoterapeutką w prywatnym gabinecie. Jestem współzałożycielką fundacji Warszawskie Centrum Psychoonkologii. Jestem certyfikowanym psychoonkologiem. Od wielu lat prowadzę warsztaty dla chorych i ich bliskich oraz szkolenia dla personelu medycznego, wolontariuszy oraz nauczycieli. Jestem również wykładowcą akademickim.

Formy pomocy

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży (od 12 roku życia).

Lokalizacja

Mokotów: ul. Rakowiecka 41A

Teksty: